DOPROVODNÉ PROGRAMY EVENTŮ

Dílčí program pro firemní akce

Kromě komplexních dodávek organizace eventů na klíč se naše event agentura postará také o dodávky dílčích doprovodných programů pro různé společenské události. Doprovodné programy jsou vítaným zpestřením a nechybí v rámci žádné dobře zorganizované firemní outdoor akce. Doprovodný program lze dobře použít i pro menší firemní večírky, firemní prezentace nebo teambuildingové výjezdy. Originální doprovodná zábava se rovněž nabízí pro firemní off-site výjezdy. Pokud nemáte o atraktivním doprovodném programu firemní party nebo family day ještě konkrétní představu, nechte se inspirovat naši širokou.

Nabídka doprovodných programů firemních akcí

Terénní čtyřkolky

čtyřkolka Trať je možné postavit na jakémkoliv nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína apod.), přičemž nerovnosti povrchu jsou výhodou a dráhu zatraktivní. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně vyškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Používáme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA s maximální rychlostí 100 km/h a šesti rychlostními stupni. Tyto stroje doporučujeme kombinovat se slabšími s automatickou převodovkou pro méně zdatné jezdce. Všechny čtyřkolky jsou vybaveny vypínačem motoru na dálku.

Poptávkový formulář

Abychom Vám mohli připravit nezávaznou nabídku na spolupráci, vyplňte prosím tento jednoduchý formulář. Položky označené * potřebujeme k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat.

Závodní čtyřkolky

zavodni 4kolka Sportovní čtyřkolky zn. Yamaha o obsahu 350 ccm. Jedná se o čtyřkolky předurčené pro závodní účely, které jsou velmi lehké a rychlé. Mezi hlavní přednosti patří vynikající jízdní vlastnosti. Na těchto čtyřkolkách je také mnoho nových revolučních technických prvků. Vhodné jsou především pro pokročilé jezdce nebo pro jízdy s instruktorem na zadním sedadle. Vzhledem k vyššímu riziku poškození těchto strojů požadujeme náhradu vzniklých škod (netýká se jízd s instruktorem).

Čtyřkolky na pásech

4kolka na pase Pásové čtyřkolky Yamaha o obsahu 600 ccm s náhonem na všechny čtyři pásy zajistí průchodnost zasněženým terénem, přičemž jízdní vlastnosti jsou daleko lepší než u sněžného skútru. Za čtyřkolkou na pásech je možné tahat na laně lyžaře nebo člověka na nahuštěné duši.

Terénní vozy

terenni vozy V naší nabídce naleznete také terénní vozy značky Suzuki Samurai 4x4 cabrio. Dvousedadlové modely disponují obrovskou průchodností terénem. Velkou výhodou je fakt, že jsou provozuschopné na jakémkoliv povrchu.

Velorex

velorex Jízda na invalidní motorové dvoumístné tříkolce známé z filmu ,,Vrchní prchni“ je bezesporu zážitkem. Z důvodů velice špatných jízdních vlastností tohoto stroje jsou klienti voženi instruktorem.

Motokáry

motokary Stroje české výroby vybaveny motorem HONDA jsou velmi oblíbené. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch. Vhodný je větší prostor bez obrubníků, sloupů a jiných překážek. Trať tvoří pneumatiky spojené igelitovou páskou. Stroje jsou velmi jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Sedadla je možné posunout, takže se bez problému svezou i osoby menšího vzrůstu. Stroje jsou poháněny spalovacím motorem o obsahu 200 ccm a jejich maximální rychlost je 60 km/h.

Miničtyřkolky

minictyrkolky Sportovní disciplína pro děti i dospělé. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfaltový nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou. Miničtyřkolky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 50 ccm a výkonu 2,5 kW. Nosnost těchto strojů je 95 kg.

Minibike

minibike Motoristický sport pro děti i dospělé původem z Itálie. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou. Minibike jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 40 ccm a výkonu 2,5 kW. Jejich maximální rychlost je 60 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost těchto strojů je 130 kg.

Motorové koloběžky

motorova kolobezka Koloběžky pro děti i dospělé české výroby. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch.Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou a z dopravních kuželů. Koloběžky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 30 ccm a výkonu 2 kW. Jejich maximální rychlost je 40 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost těchto strojů je 130 kg.

Dětské čtyřkolky

  Trať je možné postavit na jakémkoliv nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína apod. ). Nerovnosti povrchu jsou výhodou, která dodá dráze na atraktivitě. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně proškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Používáme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA s maximální rychlostí 40 km/h. V zájmu bezpečnosti a podle situace lze rychlost omezit. Tyto stroje jsou vybaveny automatickou převodovkou a vypínačem motoru na dálku. Pro méně zdatné jezdce je zde i možnost svezení se s obsluhou.

Dětská autoškola

doprovodny program Miniauto pro dvě osoby (instruktor + malý řidič). Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfaltový nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik a dopravních kuželů. Vozidlo je vybaveno spalovacím zážehovým motorem o obsahu 80 ccm a výkonu 8 kW. K dispozici je též varianta s dieselovým motorem o obsahu 500 ccm a výkonu 18 kW. Maximální rychlost je 40 km/h. Převodovka je automatická s jednou rychlostí dopředu a jednou dozadu.

Dětské buggy

  Disciplína pro děti do 13 let. Trať je možné postavit na jakémkoliv povrchu (štěrk, tráva, hlína, asfalt apod.). Nerovnosti povrchu jsou výhodou, která dodá dráze na atraktivitě. Používáme kvalitní buggy české výroby s benzínovými motory (Honda 80 ccm a Babeta 50 ccm). Stroje mají díky automatické převodovce velmi jednoduché ovládání (pouze brzda a plyn). Maximální rychlost je 30 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit.

Dětská el.vozítka

doprovodny program Elektrické stroje s maximální rychlostí 6 km/h. Vhodné pro děti do 8 let.

Sněžné skútry

doprovodny program Kvalitní sněžné skútry zn. Yamaha o obsahu 700 ccm. Za skútrem je možno táhnout na laně lyžaře nebo člověka na nahuštěné pneumatice.

Vodní skútry

doprovodny program Disciplína pro dospělé (děti pouze s obsluhou). Používáme kvalitní skútry značky YAMAHA (sedáky i stojky). Možnost vlečení gumového člunu, popřípadě lyžaře.

Vodní běžky

doprovodny program Obdoba běžek na sníh. Nevšední zážitek pro každého.

Vodní kolo

doprovodny program Vodní kolo, jaké jste ještě skutečně neviděli. Projet se na našem kole je výzva a zajímavá recese zároveň.

Lukostřelba

doprovodny program Luky pro dospělé i děti (pro leváky i praváky) jsou skvělou zábavou. Střelba do speciálních terčovnic duralovými šípy. Terče jsou buď klasické s bodováním, nebo zvířecím či jiným motivem na přání.

Střelba z kuše

doprovodny program Kuše jsou vybaveny optickými zaměřovači s možností střelby na větší vzdálenosti s vysokou přesností. Střelba do speciálních terčovnic duralovými šípy. Terče jsou buď klasické s bodováním, nebo se zvířecím či jiným motivem.

Maxi lyže

doprovodny program Maxi lyže pro 2 až 6 účastníků. Možno uspořádat soutěž v pochodu slalomovou dráhou. Velmi záleží na sehranosti soutěžících. Podmínkou kvalitní dráhy je travnatý nebo podobný povrch.

Chůdy

doprovodny program Ideální zábava na firemní akce, v rámci kterých je možné uspořádat například netradiční firemní přebor.

Šipky, kulečník, odrážená

doprovodny program Mezi oblíbenou zábavu patří i šipky, konkrétně dvouřádkový šipkový terč až pro 4 hráče, nebo minikulečník - kulečníkový stůl s hrací plochou 92x50. Vyzkoušet můžete také hru miniodrážená, v rámci které proti sobě stojí na hrací ploše 92x50 dva hráči a snaží se dostat puk, který klouže po stole na vzduchovém polštáři, do protihráčovy branky. Napájení 220 V.

Vzduchové pistole

doprovodny program Pokud vás to táhne ke zbraním, skvělou volbou jsou vzduchové pistole české výroby. Střelba vleže, vkleče nebo ve stoje na bodované terče, popřípadě plechovky apod.

Pistole Flobert

doprovodny program Pistole české výroby, ráže 4,5 nebo 6 mm. Střelba ve stoje na speciální terčovnice. Terče klasické s bodováním, zvířecími či jinými motivy. Střílet je možné i na plechovky.

Skákadlo Flybar

  Skákací a zároveň posilovací stroj určený pro dospělé. Lze vyskočit až dva metry vysoko.

Bungee running

doprovodny program Závodník je oblečen do postroje, ke kterému je připevněna guma, jejíž druhý konec je připevněn např. ke stromu. Cílem je se co nejdále vzdálit od startu. Závodníky můžeme motivovat na zem položenými bonbony nebo lahvemi alkoholu. Možnost soutěže mezi dvěma závodníky vedle sebe.

Pákový stůl

doprovodny program Pákový stůl pro dva. Soutěžit mohou muži, ženy i děti.

Sportovní letadla

doprovodny program Sportovní dvoumístné letadlo značky Cora vybavené záchranným systémem. Můžete si zalétat na kterémkoliv letišti v ČR, popřípadě na jiném místě vhodném pro start a přistání letadla. Dále nabízíme také sportovní čtyřmístné letadlo zn. Pipper. Možnost létat na kterémkoliv letišti v ČR i zahraničí.

Seskoky padákem

doprovodny program Seskoky kvalitními padáky, typ křídlo. Možnost seskoku s instruktorem ihned nebo po jednodenním zaškolení sólo. Na letištích je možno během zaškolování organizovat i jiné doprovodné programy. Přímo na letišti je také restaurace, ubytování a kongresový sál.

Závodní r/c modely

doprovodny program Zábava pro děti i dospělé. Jedná se o modely o velikosti 1:10 s náhonem na všechny 4 kola. Trať je možné postavit na jakémkoliv povrchu.

Modely letadel na vysílačku

doprovodny program Jedná se o modely o rozpětí 1 500 mm. Extrémně lehké plně akrobatické letouny s výkonným elektrickým motorem. Instruktor může kdykoliv převzít pilotování stroje svou vysílačkou.

Hlavolamy

doprovodny program Soubor 25 kusů hlavolamů, různé stupně obtížnosti, zábava pro všechny věkové kategorie.

Ohňostroje

doprovodny program Oslavné ohňostroje pro různé příležitosti, od malých setkání s přáteli po velké firemní party významných společnostech.

Lidský fotbal

doprovodny program Obrovský nafukovací „fotbálek“ je neobvyklou, ale populární atrakcí. Nabízí nevšední zábavu a sportovní vyžití najednou.

Nafukovací sumo

doprovodny program Nafukovací oblek z vás za několik málo vteřin vymodeluje skutečného sumo zápasníka.

Přenosné kasino

doprovodny program Kasíno je možné instalovat téměř kamkoliv, takže na místě svého firemního večírku si budete moci zahrát poker, blackjack nebo ruletu, vše moderováno profesionálními krupiéry. Stylové osvětlení, elegantní aranžmá a možnost hrát o peníze s logem vaší společnosti, které pak použijete v dražbě – to všechno i víc může být mobilní kasíno.

Robotická electric boogie show

  Robotická taneční show podle přání klienta, nebo neformální výuka prvků electric boogie jako skvělý doplněk firemního večírků.

Ruční historické palné zbraně

doprovodny program Sami si do křesadlové zbraně můžete nasypat střelný prach a do hlavně nabít ručně vyrobenou olověnou kuličku. Samotné střílení je poté naprosto nevšedním zážitkem. K dispozici máte jak pistole, tak i pušky.

Let balónem

doprovodny program Vzneste se i se svými kolegy nad krásnou krajinu a vychutnejte si pohled z ptačí perspektivy. Létat je možné v zásadě kdekoliv. Podmínkou je pouze vhodné počasí.

.

Airsoft

Airsoft Oblíbená kolektivní zábavy s replikami zbraní, které téměř nelze rozeznat od skutečných. Automatické zbraně střílí plastové kuličky o průměru cca 5mm. Nutná ochrana očí.

Paintball

paintball Kolektivní hra, v rámci které se střílí z plynových pušek plastovými kuličkami, které barví. Nutná je tak maska a ochranný oblek. Hraje se na speciálním hřišti nebo podle možností terénu i ve volné přírodě.

Mobilní golfový simulátor

golfovy simulator Jedná se o zařízení, které zobrazuje pomocí projektoru na projekčním plátně skutečné fotografie golfového hřiště. Každé hřiště je zobrazeno pomocí několika tisíců vysoce kvalitních barevných fotografií, což přibližuje hráči skutečnou hru. Údery se provádí golfovými míčky v uzavřeném prostoru hrací kabiny proti projekčnímu plátnu. Před prvním úderem je hráči zobrazen plánek jamky zvolené ke hře. Po prvním úderu hráč na projekčním plátně sleduje let míče na jamku z pozice odpaliště. Na základě výpočtu místa dopadu míčku je hráči promítnut nový obraz jamky právě z pozice dopadlého míčku. Situace se opakuje, dokud míček není dohrán do jamky. Poté se na zvolenou dobu zobrazí výsledková karta s údaji o právě zahrané jamce a přehled dalších jamek ke hře. Karta může být kdykoliv vytištěna. Hra končí dohráním zvoleného počtu jamek. Najednou může hrát až 12 hráčů a zvolit můžete 5 různých hřišť a 5 způsobů hry.

A ŘADA DALŠÍCH…