FIREMNÍ VEČÍRKY

Uspořádejte nezapomenutelný firemní večírek

Stačí se svěřit do rukou profesionálů v oblasti event marketingu. S organizací firemních akcí v Praze či jinde v České republice máme bohaté zkušenosti. Disponujeme také bezednou studnicí nápadů a profesionálním přístupem, díky čemuž uděláme z vašeho firemního večírku akci, na kterou budou zaměstnanci ještě dlouho vzpomínat. Nevěříte? Naše reference mluví za vše.

Legendární vánoční večírky

Kdo bude letos vymýšlet program na váš vánoční večírek? Lemons! Velkolepé firemní akce jsou naší parketou. Připravíme vám párty, na kterou vaši zaměstnanci jen tak nezapomenou. Dejte nám termín, vyberte si místo konání a nahlaste nám počet účastníků. My pro vás připravíme téma večera, navrhneme dekorace, doprovodný program, kapelu, moderátora, sestavíme časový harmonogram a nachystáme menu. Pro více informací si prohlédněte naši stránku s vánočními večírky a nechte nás bavit vás.


 

Tradiční i netradiční večírky

Rádi pro vás kompletně zorganizujeme a zajistíme tradiční firemní vánoční večírek, ale třeba i netradiční stylovou firemní párty. Jsme eventová agentura, která všechny akce připravuje na klíč a myslíme při tom i na ty nejmenší detaily. Dočkáte se tak originálního tématu večírku, kvalitního cateringu, hudby, atraktivních prostorů i stylové dekorace. Námi organizované firemní akce jsou nezapomenutelným zážitkem.

Vždy nám jde o konečnou spokojenost klienta, proto invenčně zpracujeme i vaše představy a náměty na firemní večírky. Jsme tým zapálených kreativců, kteří se nezaleknout žádné výzvy. Přesvědčte se sami!