TEAMBUILDING - BUBNOVÁNÍ

Bubnování, neboli Drum Circle, je jednou z vhodných aktivit, která pomáhá stmelovat pracovní kolektiv díky několika klíčovým vlastnostem.

Účastníci jsou postaveni během bubnování vedle sebe do jedné roviny a každý, ať už hraje na velký buben či malé chřestítko, má v celém orchestru svůj význam a všichni společně tvoří jeden hudební celek. Drum Circle je formou mezilidské neverbální komunikace a učí účastníky využívat mimoslovních prostředků ke komunikaci i v běžném životě. Mimoslovní komunikace nejen zvyšuje efektivitu práce v týmu, ale zároveň pomáhá spolupracovníkům empaticky myslet a tím i vzájemně lépe vycházet.

Kromě kolektivního významu Drum Circle na skupinu účastníků má obrovský přínos pro každého zapojeného jedince. Bubnování pomáhá prokazatelně odbourat stres a napětí. Rytmus stimuluje mozkovou aktivitu a díky kombinaci všech vlivů, které Drum Circle přináší, se mozek účastníků přepíná do režimu Alfa. V tomto režimu je mozek schopen efektivně využívat lidského podvědomí, což se projevuje lepší soustředěností a vyšší kreativitou.

Používáme výhradně špičkové perkusní nástroje firmy REMO:

Djembe, tubano, doumbek, frame drum, sound shape, djun-djun, tan-tan, shaker, cow bell, tamburína, aj. Díky tomu má náš Drum Circle velmi kvalitní zvuk, čehož se nedá docílit s africkými bubny.

Poptávkový formulář

Abychom Vám mohli připravit nezávaznou nabídku na spolupráci, vyplňte prosím tento jednoduchý formulář. Položky označené * potřebujeme k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat.

 

BubnováníBubnování

Bubnování