TEAMBUILDING - NABÍDKA PROGRAMŮ

Šíře aktivit je téměř nepřeberná.

FORT BOYARD

Boayard po esku 1
Boayard po esku 2

“Prověřte svůj team ve hře na motiv známé TV soutěže v podmínkách středověkého hradu”

LIBRETO: Moudrý a zároveň i velice vtipný otec Furat Vás bude provázet úvodem hry a pak si počká na neúspěšné řešitele zapeklitých úkolů vysoko ve své věži. Bojíte se exotických zvířat? To raději ukažte svou odvahu, nebo si uděláte neplánovanou známost s naším katem... Strategickou teamovou hrou Vás provedou organizátoři v dobových kostýmech.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Středověký hrad, spletité chodby a dobová atmosféra.
 • Přemožte hradního chasníka v souboji s kyjem.
 • Myslíte, že projde velbloud uchem jehly?
[FOTOGALERIE]
Fotografie z akce FORT BOYARD Fotografie z akce FORT BOYARD
Fotografie z akce FORT BOYARD Fotografie z akce FORT BOYARD
Fotografie z akce FORT BOYARD Fotografie z akce FORT BOYARD

Poptávkový formulář

Abychom Vám mohli připravit nezávaznou nabídku na spolupráci, vyplňte prosím tento jednoduchý formulář. Položky označené * potřebujeme k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat.

Filmová akademie

Filmová akademie

“Kamery, světla, střižna, digitální efekty a nutná dávka kreativity.”

LIBRETO: Uděluje se zlatá soška Oskara za nejlepší filmové dílo - stanete se nejen porotou, ale zároveň i tvůrci kreativního filmového díla. Před Vámi leží zajímavý úkol, množství materiálu a pár hodin času. Je už jenom na vás, jak si poradíte s filmovým štábem složeným z Vašich kolegů a zadaným tématem.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Naučíte se základům práce s kamerou a tvorbě krátkého filmu
 • Vytvoříte si vlastní scénář
 • Spolu se svými kolegy natočíte akční, veselý nebo napínavý příběh
 • Za pomoci profesionálů bude vaše video sestříháno, ozvučeno a přidají se efekty
 • Slavnostní promítání videa, odborná porota a ceremoniální odevzdávání filmových cen pro ty nejlepší

Jak utopit doktora Mráčka (splav na raftech)

Rafty

“Konkurence je všudypřítomná a hladina řek není výjimkou.”

LIBRETO: Strategická hra, ideální pro obchodní týmy, na motivy známého českého filmu, jejímž hlavním cílem je získávání konkurenčních klientů na svou stranu. Celá hra se odehrává v průběhu splavování po řece, kdy jednotlivé posádky bojují o nové klienty, a to prostřednictvím určité směny. Odhalte tajemství a zjistěte, kdo je z Vašeho týmu tím nejlepším vyjednavačem a obchodníkem.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Sjezd na raftových člunech Colorado či kánoích Samba.
 • Vyškolení instruktoři a certifikovaní záchranáři.
 • Zajímavá strategická a týmová hra.

Stavba voru - katamarány

Kataramány

“Vyzkoušejte si, jak se stavěly vory ve staré Indonésii.”

LIBRETO: Týmová, strategická hra, při které se jednotlivé týmy snaží obsadit imaginární trh v Indonésii. K distribuci zboží je nutné sestavit nejrychlejší loď – KATAMARÁN. Nastává tak souhra všech členů týmu - někdo staví loď, jiný vyrábí ráhno s plachtou atd. Jakmile katamarány projdou odbornou kontrolou a komise schválí produkty, začne obsazování Indonéských ostrůvků (bojky na vodě) a distribuce vyrobeného zboží. Jelikož každý výrobek má jinou hodnotu na různých ostrovech a každý ostrov má jinou poptávku je klíčová zvolená strategie celé aktivity.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Strategické plánování a distribuce zboží na Indonéských ostrovech.
 • Tvůrčí práce na přípravě voru.
 • Silný teamový zážitek.

Strategická tablet game

tablet_game

LIBRETO: Je nám líto, kolik kritiky sklidila elektronika (tablety, chytré telefony apod.) za to, že vytváří mezi lidmi bariéru a odstup. My jsme pro Vás připravili program, ve kterém tablety hrají hlavní roli a jednoznačně posilují komunikaci v týmu. Chcete vědět víc? Tak Vám už jenom prozradím, že pro Vás máme originální tabletovou hru, kterou můžete hrát stejně dobře na vodě, v centru města nebo v lese. V reálném čase vidíte na tabletu kromě mapy a stanovišť také bodové hodnocení ostatních týmů, což přispívá k motivaci a herní atraktivitě. Hru můžeme připravit na míru Vašim produktům, firmě atd.

Emergency – strategická edukativní hra

emergen

LIBRETO: Teambuilding, ve kterém Vás naučíme první pomoc inovativně, kvalitně a zábavně. Od podlahy měníme způsob tréninku první pomoci, který díky edukativní strategické týmové hře není nudný, ale zábavný! Kromě toho se potom v realitě při setkání s úrazem nebo krizovou situací přestanete bát. Budete totiž přesně vědět, co udělat.

Golden egg

Golden egg

„Neztrácejte čas sledováním akčního filmu. Prožijte ho!“

LIBRETO: Zúčastněte se spolu se svým týmem kolegů výsadkové operace s krycím názvem GOLDEN EGG. Cílem je osvobození Vašeho zajatého generála, rozlousknutí záhadné šifry Zlaté vejce a ve finále záchrana světové sítě před mimořádně nebezpečným virem…

CO VÁS ČEKÁ:

 • Etapový závod na 4-5 hod. kladoucí nároky na fyzickou a psychickou kondici stejně jako na logické myšlení, práci v týmu, ale i na schopnost rychlého a správného rozhodování.
 • Neobvyklé úkoly, nutná dávka invence, zajímavé herní situace a možnost identifikovat se s vlastní firmou
 • Sofistikovaná hra s překvapujícím závěrem...

M.A.S.H.

Mash

“Staňte se součástí nejznámější polní nemocnice na světě”

LIBRETO: Váš oblíbený seriál se na několik dnů stane realitou se vším co k tomu patří. Nechte se pozvat na skleničku k Hokymu a cestou prohoďte pár slov s Klingerem a hlavně mu nezapomeňte pochválit novou blůzku…

Vhodné pro firemní Away day. Struktura programu je vždy upravena podle potřeb a přání klienta.

Mission Impossible

Mission Impossible

„Překonejte nástrahy zdánlivě nesplnitelných úkolů“

Napínavá teamová hra na motiv filmu Mission Impossible, kterou si můžete zahrát téměř kdekoliv – možná outdoor nebo indoor varianta. Hra je ideální jako doplňkový program. Trvání cca 1,5 hodiny. Pro teamy 15 až 45 hráčů.

LIBRETO: „Nic není tak lehké, jak se zdá na první pohled. Čas běží a team je víc než pouhá skupina jednotlivců. Úspěch čeká na ty, kteří pochopí základní rovnici teamové spolupráce. “

CO VÁS ČEKÁ:

 • Rozlouskněte s kolegy zajímavé úkoly
 • Dynamický průběh hry
 • Jednoduchá pravidla

ADRENALIN NA VODĚ

Adrenalin na vodě

CO VÁS ČEKÁ:

 • Odborná instruktáž
 • Atrakce klasické: vodní skůtry; závěs na duši za motorovým člunem atd.
 • Atrakce speciální: Vodní kolo jaké jste ještě neviděli, vodní běžky atd.

GOLFOVÁ AKADEMIE

Golfová akademie

„Dobře to odpalte“

Tiger Woods už dávno umí jak si k tomu stoupnout, jak to odpálit a jak se nakonec usmívat u předávání vítězné trofeje. Taky se to tak naučte!

CO VÁS ČEKÁ:

 • Profesionální instruktor
 • Golfové náčiní
 • A téměř neomezené možnosti trénovat v terénu

TAJNÝ ZÁVOD

Tajný závod

„Proměnte své auto na závodní, sebe na pilota a svého kolegu udělejte navigátorem!“

LIBRETO: Vaše auto v sobě ukrývá netušené možnosti a jeho potenciál ukážete nejlépe na startovací rampě „Tajných závodů“. Kilometry fascinující přírodou a trasa, která prověří jak pilota, tak i navigátora. Zvuk nastartovaných motorů a vůně benzínu věští neobyčejný zážitek.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Orientace podle slepé mapy
 • Úkoly na kontrolních stanovištích
 • Silný teamový zážitek

DIVADELNÍ AKADEMIE

 

„Prožijete na vlastní kůži zrod nového dramatického díla.“

Profesionální herci a specialisté z divadelního oboru Vás zasvětí do procesu vzniku hry. Divadelní postupy a herecké dovednosti jsou v druhém pláně také skvělým prostorem pro trénink komunikace a prezentačních dovedností. Účastníci se rozdělí do několika týmů a společně připraví představení, které si nejdřív sami vymyslí. Účastníci jsou si sami sobě zároveň herci i diváky. Představení je možné zahrát také předem vybrané skupině diváků, například dětem z Vaší firemní školky.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Workshop autorského psaní, základů scénografie a improvizace.
 • Naučíte se novým komunikačním dovednostem
 • Na závěr programu vznikne plnohodnotné divadelní představení 

SKOTSKÉ HRY

Skotské hry

„Skotským válečníkem tělem i duší…“

Skotské hry, stejně jako kilt, tartan, whisky a dudy, jsou nedílnou součástí skotské historie a skotského kulturního dědictví. Po staletí zkoušeli skotští válečníci svoji sílu a obratnost během her, jejichž počátek nalezneme u her pořádaných králem Malcolmem Canmorem v Braemeru v druhé polovině 11. století. Nechte znovu ožít legendu a prožijte netradiční zápolení.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Stylové skotské aranžmá akce
 • Hod kládou do dálky
 • Farmářský běh
 • Hod skotským kladivem
 • Vrh kamenem

JAMES BOND

James Bond

„Adrenalinové úkoly, nutná dávka recese a vydělané peníze tým utratí v Casinu Royal.“

Jak se zdá, Hugo Čajves má pod rouškou pěstování čaje rozlehlé plantáže s kokou. Mise Venezuela je jenom jeden z mnoha úkolů, které vám centrála MI5 přes telemost zadá.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Před každou misí dostane tým DVD s filmem, na kterém centrála MI5 definuje úkol.
 • Přenosný DVD přehrávač pro každý team (telemost).
 • Tým se pohybuje za pomoci GPS navigace.

DRAČÍ LODĚ

Dračí lodě

„Jedná se o kolektivní aktivitu vhodnou pro teambuilding, neboť předpokladem k úspěchu je souhra a týmový duch“

Dračí loď je 12,5 metru dlouhá 'kanoe' s dračí hlavou na přídi a ocasem na zádi. V nejširším místě měří 1,2 metru a má 10 laviček pro pádlaře, kteří si do ní sedají ve dvojicích. Každý má vlastní pádlo, se kterým pádluje na své straně lodi. Do lodi se vejde maximálně 20 pádlařů, optimální obsazení je však 16 nebo 18 pádlujících. Rytmus pádlování udává bubeník, sedící na vysoké stoličce zády ke směru jízdy na přídi lodi. Na zádi stojící kormidelník pak udržuje plavidlo v požadovaném kurzu. Dračí lodě jsou ideálním prostředkem pro týmovou spolupráci. Jen těžko si lze představit nějaký jiný sport, při kterém je týmová souhra tak důležitá. I posádka složená se samých "nadřenců" snadno zůstává pozadu, když nenajdou společný rytmus. V lodi všichni sedí blízko jeden druhému, společně sdílí nervozitu před závodem, adrenalin startovního povelu, závodní nadšení a v lepším případě i radost z výhry. Týmový duch prosycuje atmosféru.

KRKONOŠSKÝ MAGORÁK

Krokonošský magorák

„Dejte si pořádně do těla – kola, voda, lana a výšlap do kopce!“

Magorák je závod 4-5 členných týmů v Harrachově a okolí. Dejte si pořádně do těla! Vyzvěte své kolegy a vyražte z kanceláře na pořádný chlapský závod. Čeká vás několik pořádných výšlapů, kola, potápění a lanové centrum. Který tým bude nejlepší? Pohyb v terénu je podle mapy.

Náročnost je možné upravit podle představ klienta. Možná je i noční varianta.

ZÁCHRANÁŘSKÝ TEAM (Evakuace zraněných)

Záchranný tým
Záchranný tým 2

„Záchranářské týmy jsou vyslané na místo neštěstí, kde hledají zraněné.“

Scénář:

 • Na území, které není blíže určeno, se ztratila skupina.
 • Je podežření, že někteří členové jsou vážně zraněni.
 • Místo neštěstí je těžko přístupné. Je nutné použít speciální vybavení a techniku.
 • Detailní informace nejsou k dispozici. Tým musí být schopen flexibilně měnit plán záchrany.
 • Zranění musí být lokalizováni a stabilizováni do hodiny, jinak hrozí vážné následky.
 • Stabilizovaná oběť se následně musí přepravit na předem určené bezpečné území.

Co vás čeká:

 • Náročná týmová výzva – může sloužit pro spestření programu, nebo jako součást komplexního tréninku týmové spolupráce
 • Praktické cvičení pro rozvoj manažerských nebo vůdčích dovedností
 • Tato aktivita přináší i pochopení a proniknutí do zásad první pomoci, hledání zraněných osob a záchranářských technik
 • Je možné přizpůsobit jako soutěž mezi dvěma týmy

VEČERNÍ PROGRAMY

CASINO ROYAL

CASINO ROYAL

„Zahrajte si bezpečným způsobem hazardní hry“

LIBRETO: Profesionální krupiéry, přítmí barových lamp a zvuk herních žetonů vytvoří atmosféru skutečného kasína. Vyzkoušejte si klasické hazardní hry jako black jack, pokr a americkou ruletu. Každý hráč na úvod dostane částku v herních dolarech s logem Vaší firmy, které potom může prohrát nebo pohádkově zhodnotit ve hře.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Black jack, pokr, americká ruleta
 • Herní dolary s logem Vaší firmy
 • Na závěr je možné vyhrané dolary utratit v dražbě - lahve kvalitního vína, whisky apod.

[FOTOGALERIE]

Fotografie z akce CASINO ROYAL Fotografie z akce CASINO ROYAL
Fotografie z akce CASINO ROYAL Fotografie z akce CASINO ROYAL
Fotografie z akce CASINO ROYAL Fotografie z akce CASINO ROYAL

MILIONÁŘ

„Známý soutěžní formát pro skupiny i jednotlivce“

Na motivu známé TV hry si můžete ověřit svoje všeobecné znalosti, anebo se také potrápit na specificky zaměřených otázkách z vašeho oboru. Soutěž je vhodná také pro větší skupiny o velikosti 200 - 500 osob.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Zábavný a zároveň napínavý večer
 • Soutěžící se přihlašují za pomoci bezdrátových tlačítek
 • Technologicky vyspělá a dobře vyladěná hra

VIDEOSTOP

„Známý soutěžní formát pro skupiny i jednotlivce“

Na motivu známé TV hry si můžete ověřit svoje znalosti z oblasti filmu. Připomenete si nesmrtelné scény z klasických filmů. Na vyžádání Vám rádi připravíme speciální edici Videostopu, který bude složen z filmů a scén, které se vážou k Vašemu oboru. Na akci umíme zařídit jako moderátora přímo pana Jana Rosáka.

CO VÁS ČEKÁ:

 • Zábavný večer
 • Soutěžící se přihlašují za pomoci bezdrátových tlačítek
 • Technologicky vyspělá a dobře vyladěná hra

 

Star dance: Ukažte všem, jak to umíte roztočit. Nebo se naopak nechte něco naučit od opravdových profesionálů. Galavečer s klasickými tanci, latino a tanečními soutěžemi.

V rytmu salsy: Stylový večer, kde se naučíte základním krokům kubánské salsy, zatančíte si a dobře se pobavíte. Pro pokročilé možnost naučit se něco nového.

Jeden proti všem: Čeká vás výzva – deset neobvyklých úkolů. Vaše jména jsou zadaná do počítače a na velkoplošné obrazovce bude vylosován jeden z vás. Koho si vyberete jako protihráče? Budete taktizovat? Celý večer je vtipně moderován.

Hledá se super star: Vyzkoušejte si sami na vlastní kůži jaké je to probojovat se až do finále atraktivní soutěže super star. Zábavný večer plný zpěvu a tance. Soutěží každý, kdo se odváží.

Robotická electric boogie show: Robotická taneční show podle přání klienta nebo neformální výuka prvků electric boogie jako skvělý doplněk firemního večírků.

… a další.

a řada dalších… kontaktujte nás

Výběr akcí realizovaných pro některé naše klienty