TEAMBUILDING

Proces budování pracovního týmu

Teambuilding je ideálním nástrojem ke zlepšení komunikace mezi zaměstnanci a přispívá k posílení osobních i profesních vazeb. Naše akce připravujeme vždy na míru, proto nejprve provedeme analýzu komunikačních procesů ve vaší společnosti a až poté se pustíme do plánování aktivit, které budou nejen zábavné, ale především pomohou stmelit tým. Veškeré hry jsou připravovány tak, aby byli účastníci vystaveni různým situacím, ve kterých je potřeba spolupracovat, nacházet společná řešení a fungovat jako tým. Tedy přesně to, co je potřeba i ke kvalitnímu chodu společnosti. Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců prostřednictvím zážitků je cestou budování soudržné skupiny přirozenou formou.

Teambuilding v přírodě i pod střechou

Firemní aktivity v naší režii mohou probíhat jak v interiérech, tak v exteriérech. Je možné kombinovat obojí - jako je tomu například ve hře Pevnost Boyard. Přínosem těchto aktivit je budování týmu, uvolňování atmosféry uvnitř společnosti a odhalení silných a slabých stránek jednotlivců. Zároveň se zlepšuje komunikace a výkonnost jednotlivých členů skupiny. Někdo se týmovým hráčem rodí, někdo se jím stává.

Naše programy

Aktivit na TB je v našem portfoliu celá řada, proto jsme schopni program poskládat přesně na míru vašim preferencím. Akce organizujeme v rámci celé ČR. Máte zájem o akci v Praze nebo na jižní Moravě? Není problém, sdělte nám své základní představy, cíle, očekávání a o vše ostatní se postaráme. Naše nabídka je široká. Připravíme strategickou hru na míru Vašim potřebám. Inspirujte se některými z našich oblíbených programů:

Co dalšího společná aktivita přinese

Teambuilding pomáhá odbourat zaběhlé stereotypy na pracovišti a budovat týmového ducha. Zaměstnanci tak mají možnost se navzájem lépe poznat v neformálním prostředí při aktivním odpočinku. Všechny tyto aktivity se poté pozitivně projeví i na i na pracovní spolupráci. A právě týmová spolupráce zaměstnanců je jedním z klíčových benefitů, který mohou zaměstnavatelé realizací TB získat.