Doprovodné programy eventů

Dílčí program pro firemní akce

Kromě komplexních dodávek organizace eventů na klíč se naše event agentura postará také o dodávky dílčích doprovodných programů pro různé společenské události. Doprovodné programy jsou vítaným zpestřením a nechybí v rámci žádné dobře zorganizované firemní outdoor akce. Doprovodný program lze dobře použít i pro menší firemní večírky, firemní prezentace nebo teambuildingové výjezdy. Originální doprovodná zábava se rovněž nabízí pro firemní off-site výjezdy. Pokud nemáte o atraktivním doprovodném programu firemní party nebo family day ještě konkrétní představu, nechte se inspirovat naši širokou.

Nabídka doprovodných programů firemních akcí

čtyřkolka

Terénní čtyřkolky

Trať je možné postavit na jakémkoliv nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína apod.), přičemž nerovnosti povrchu jsou výhodou a dráhu zatraktivní. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně vyškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Používáme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA s maximální rychlostí 100 km/h a šesti rychlostními stupni. Tyto stroje doporučujeme kombinovat se slabšími s automatickou převodovkou pro méně zdatné jezdce. Všechny čtyřkolky jsou vybaveny vypínačem motoru na dálku.

závodní čtyřkolka

Závodní čtyřkolky

Sportovní čtyřkolky zn. Yamaha o obsahu 350 ccm. Jedná se o čtyřkolky předurčené pro závodní účely, které jsou velmi lehké a rychlé. Mezi hlavní přednosti patří vynikající jízdní vlastnosti. Na těchto čtyřkolkách je také mnoho nových revolučních technických prvků. Vhodné jsou především pro pokročilé jezdce nebo pro jízdy s instruktorem na zadním sedadle. Vzhledem k vyššímu riziku poškození těchto strojů požadujeme náhradu vzniklých škod (netýká se jízd s instruktorem).

čtyřkolka na pásech

Čtyřkolky na pásech

Pásové čtyřkolky Yamaha o obsahu 600 ccm s náhonem na všechny čtyři pásy zajistí průchodnost zasněženým terénem, přičemž jízdní vlastnosti jsou daleko lepší než u sněžného skútru. Za čtyřkolkou na pásech je možné tahat na laně lyžaře nebo člověka na nahuštěné duši.

terénní vůz

Terénní vozy

V naší nabídce naleznete také terénní vozy značky Suzuki Samurai 4x4 cabrio. Dvousedadlové modely disponují obrovskou průchodností terénem. Velkou výhodou je fakt, že jsou provozuschopné na jakémkoliv povrchu.

velorex

Velorex

Jízda na invalidní motorové dvoumístné tříkolce známé z filmu ,,Vrchní prchni“ je bezesporu zážitkem. Z důvodů velice špatných jízdních vlastností tohoto stroje jsou klienti voženi instruktorem.

motokáry

Motokáry

Stroje české výroby vybaveny motorem HONDA jsou velmi oblíbené. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch. Vhodný je větší prostor bez obrubníků, sloupů a jiných překážek. Trať tvoří pneumatiky spojené igelitovou páskou. Stroje jsou velmi jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Sedadla je možné posunout, takže se bez problému svezou i osoby menšího vzrůstu. Stroje jsou poháněny spalovacím motorem o obsahu 200 ccm a jejich maximální rychlost je 60 km/h.

miničtyřkolka

Miničtyřkolky

Sportovní disciplína pro děti i dospělé. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfaltový nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou. Miničtyřkolky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 50 ccm a výkonu 2,5 kW. Nosnost těchto strojů je 95 kg.

minibike

Minibike

Motoristický sport pro děti i dospělé původem z Itálie. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou. Minibike jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 40 ccm a výkonu 2,5 kW. Jejich maximální rychlost je 60 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost těchto strojů je 130 kg.

motorová koloběžka

Motorové koloběžky

Koloběžky pro děti i dospělé české výroby. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch.Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou a z dopravních kuželů. Koloběžky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 30 ccm a výkonu 2 kW. Jejich maximální rychlost je 40 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost těchto strojů je 130 kg.

dětská čtyřkolka

Dětské čtyřkolky

Trať je možné postavit na jakémkoliv nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína apod. ). Nerovnosti povrchu jsou výhodou, která dodá dráze na atraktivitě. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně proškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Používáme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA s maximální rychlostí 40 km/h. V zájmu bezpečnosti a podle situace lze rychlost omezit. Tyto stroje jsou vybaveny automatickou převodovkou a vypínačem motoru na dálku. Pro méně zdatné jezdce je zde i možnost svezení se s obsluhou.

dětská autoškola

Dětská autoškola

Miniauto pro dvě osoby (instruktor + malý řidič). Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfaltový nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik a dopravních kuželů. Vozidlo je vybaveno spalovacím zážehovým motorem o obsahu 80 ccm a výkonu 8 kW. K dispozici je též varianta s dieselovým motorem o obsahu 500 ccm a výkonu 18 kW. Maximální rychlost je 40 km/h. Převodovka je automatická s jednou rychlostí dopředu a jednou dozadu.

buggy

Dětské buggy

Disciplína pro děti do 13 let. Trať je možné postavit na jakémkoliv povrchu (štěrk, tráva, hlína, asfalt apod.). Nerovnosti povrchu jsou výhodou, která dodá dráze na atraktivitě. Používáme kvalitní buggy české výroby s benzínovými motory (Honda 80 ccm a Babeta 50 ccm). Stroje mají díky automatické převodovce velmi jednoduché ovládání (pouze brzda a plyn). Maximální rychlost je 30 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit.

dětská elektrická vozítka

Dětská el. vozítka

Elektrické stroje s maximální rychlostí 6 km/h. Vhodné pro děti do 8 let.

sněžný skůtr
sněžné skůtry

Sněžné skůtry

Kvalitní sněžné skútry zn. Yamaha o obsahu 700 ccm. Za skútrem je možno táhnout na laně lyžaře nebo člověka na nahuštěné pneumatice.

vodní skůtr

Vodní skůtry

Disciplína pro dospělé (děti pouze s obsluhou). Používáme kvalitní skútry značky YAMAHA (sedáky i stojky). Možnost vlečení gumového člunu, popřípadě lyžaře.

vodní běžky

Vodní běžky

Obdoba běžek na sníh. Nevšední zážitek pro každého.

vodní kolo

Vodní kolo

Vodní kolo, jaké jste ještě skutečně neviděli. Projet se na našem kole je výzva a zajímavá recese zároveň.

lukostřelba

Lukostřelba

Luky pro dospělé i děti (pro leváky i praváky) jsou skvělou zábavou. Střelba do speciálních terčovnic duralovými šípy. Terče jsou buď klasické s bodováním, nebo zvířecím či jiným motivem na přání.

kuše

Střelba z kuše

Kuše jsou vybaveny optickými zaměřovači s možností střelby na větší vzdálenosti s vysokou přesností. Střelba do speciálních terčovnic duralovými šípy. Terče jsou buď klasické s bodováním, nebo se zvířecím či jiným motivem.

maxi lyže

Maxi lyže

Maxi lyže pro 2 až 6 účastníků. Možno uspořádat soutěž v pochodu slalomovou dráhou. Velmi záleží na sehranosti soutěžících. Podmínkou kvalitní dráhy je travnatý nebo podobný povrch.

chůdy

Chůdy

Ideální zábava na firemní akce, v rámci kterých je možné uspořádat například netradiční firemní přebor.

kulečník

Šipky, kulečník, odrážená

Mezi oblíbenou zábavu patří i šipky, konkrétně dvouřádkový šipkový terč až pro 4 hráče, nebo minikulečník - kulečníkový stůl s hrací plochou 92x50. Vyzkoušet můžete také hru miniodrážená, v rámci které proti sobě stojí na hrací ploše 92x50 dva hráči a snaží se dostat puk, který klouže po stole na vzduchovém polštáři, do protihráčovy branky. Napájení 220 V.

vzduchovka

Vzduchové pistole

Pokud vás to táhne ke zbraním, skvělou volbou jsou vzduchové pistole české výroby. Střelba vleže, vkleče nebo ve stoje na bodované terče, popřípadě plechovky apod.

pistole flobert

Pistole Flobert

Pistole české výroby, ráže 4,5 nebo 6 mm. Střelba ve stoje na speciální terčovnice. Terče klasické s bodováním, zvířecími či jinými motivy. Střílet je možné i na plechovky.

bungee running

Bungee Running

Závodník je oblečen do postroje, ke kterému je připevněna guma, jejíž druhý konec je připevněn např. ke stromu. Cílem je se co nejdále vzdálit od startu. Závodníky můžeme motivovat na zem položenými bonbony nebo lahvemi alkoholu. Možnost soutěže mezi dvěma závodníky vedle sebe.

pákový stůl

Pákový stůl

Pákový stůl pro dva. Soutěžit mohou muži, ženy i děti.

sportovní letadlo

Sportovní letadla

Sportovní dvoumístné letadlo značky Cora vybavené záchranným systémem. Můžete si zalétat na kterémkoliv letišti v ČR, popřípadě na jiném místě vhodném pro start a přistání letadla. Dále nabízíme také sportovní čtyřmístné letadlo zn. Pipper. Možnost létat na kterémkoliv letišti v ČR i zahraničí.

seskoky padákem

Seskoky padákem

Seskoky kvalitními padáky, typ křídlo. Možnost seskoku s instruktorem ihned nebo po jednodenním zaškolení sólo. Na letištích je možno během zaškolování organizovat i jiné doprovodné programy. Přímo na letišti je také restaurace, ubytování a kongresový sál.

závodní rc modely aut

Závodní R/C modely

Zábava pro děti i dospělé. Jedná se o modely o velikosti 1:10 s náhonem na všechny 4 kola. Trať je možné postavit na jakémkoliv povrchu.

modely

Modely letadel na vysílačku

Jedná se o modely o rozpětí 1 500 mm. Extrémně lehké plně akrobatické letouny s výkonným elektrickým motorem. Instruktor může kdykoliv převzít pilotování stroje svou vysílačkou.

hlavolamy

Hlavolamy

Soubor 25 kusů hlavolamů, různé stupně obtížnosti, zábava pro všechny věkové kategorie.

ohňostroje

Ohňostroje

Oslavné ohňostroje pro různé příležitosti, od malých setkání s přáteli po velké firemní party významných společnostech.

lidský fotbal

Lidský fotbal

Obrovský nafukovací „fotbálek“ je neobvyklou, ale populární atrakcí. Nabízí nevšední zábavu a sportovní vyžití najednou.

sumo

Nafukovací sumo

Nafukovací oblek z vás za několik málo vteřin vymodeluje skutečného sumo zápasníka.

přenosné casino

Přenosné kasino

Kasíno je možné instalovat téměř kamkoliv, takže na místě svého firemního večírku si budete moci zahrát poker, blackjack nebo ruletu, vše moderováno profesionálními krupiéry. Stylové osvětlení, elegantní aranžmá a možnost hrát o peníze s logem vaší společnosti, které pak použijete v dražbě – to všechno i víc může být mobilní kasíno.

ruční historické zbraně

Ruční historické palné zbraně

Sami si do křesadlové zbraně můžete nasypat střelný prach a do hlavně nabít ručně vyrobenou olověnou kuličku. Samotné střílení je poté naprosto nevšedním zážitkem. K dispozici máte jak pistole, tak i pušky.

let balónem

Let balónem

Vzneste se i se svými kolegy nad krásnou krajinu a vychutnejte si pohled z ptačí perspektivy. Létat je možné v zásadě kdekoliv. Podmínkou je pouze vhodné počasí.

airsoft

Airsoft

Oblíbená kolektivní zábavy s replikami zbraní, které téměř nelze rozeznat od skutečných. Automatické zbraně střílí plastové kuličky o průměru cca 5mm. Nutná ochrana očí.

paintball

Paintball

Kolektivní hra, v rámci které se střílí z plynových pušek plastovými kuličkami, které barví. Nutná je tak maska a ochranný oblek. Hraje se na speciálním hřišti nebo podle možností terénu i ve volné přírodě.

mobilní golfový simulátor

Mobilní golfový simulátor

Jedná se o zařízení, které zobrazuje pomocí projektoru na projekčním plátně skutečné fotografie golfového hřiště. Každé hřiště je zobrazeno pomocí několika tisíců vysoce kvalitních barevných fotografií, což přibližuje hráči skutečnou hru. Údery se provádí golfovými míčky v uzavřeném prostoru hrací kabiny proti projekčnímu plátnu. Před prvním úderem je hráči zobrazen plánek jamky zvolené ke hře. Po prvním úderu hráč na projekčním plátně sleduje let míče na jamku z pozice odpaliště. Na základě výpočtu místa dopadu míčku je hráči promítnut nový obraz jamky právě z pozice dopadlého míčku. Situace se opakuje, dokud míček není dohrán do jamky. Poté se na zvolenou dobu zobrazí výsledková karta s údaji o právě zahrané jamce a přehled dalších jamek ke hře. Karta může být kdykoliv vytištěna. Hra končí dohráním zvoleného počtu jamek. Najednou může hrát až 12 hráčů a zvolit můžete 5 různých hřišť a 5 způsobů hry.

Skákadlo Flybar

Skákací a zároveň posilovací stroj určený pro dospělé. Lze vyskočit až dva metry vysoko.

Robotická electric boogie show

Robotická taneční show podle přání klienta, nebo neformální výuka prvků electric boogie jako skvělý doplněk firemního večírků.

A ŘADA DALŠÍCH ...

 • Philip Morris
 • Reuters
 • Skoda Js
 • RWE
 • Kb
 • Zentiva
 • Penta
 • Bayer
 • Cs
 • T Mobile
 • Henkel
 • Lindab
 • Auto Kelly
 • Ibm
 • Cisco
 • Aisin
 • Novonordisk
 • Logo Kredit Agricole
 • Arcelor
 • Mediatel
 • Servier
 • Ipsen
 • Tchibo
 • Intercars
 • Fotolab
 • Cp
 • LogoMPSV M
 • Iveco
 • Astrazeneca
 • Adastra
 • Hyundai
 • Tnt
 • Motip
 • Comap
 • Rukki
 • Ey
 • Škoda Auto
 • Amazon
 • Ebay
 • Samsung

  Vybroušený servis

  Chcete mít dokonale zorganizovanou akci? Potřebujete si být jisti, že se všichni na eventu budou bavit? Toužíte zažít teambulding, který váš tým opravdu posune? Dvacet let našich zkušeností zaručuje osobní přístup, tvůrčí proces, dokonalé plánování, organizaci a stoprocentní kontrolu vaší akce.

  Dlouholeté zkušenosti

  Od roku 1996 každoročně realizujeme eventy pro tisíce zaměstnanců. Nás se nemusíte ptát, kde můžeme zrealizovat Váš event, outdoor, teambuilding, či konferenci. Programy připravujeme kdekoliv v České republice. Rádi Vám doporučíme kvalitu. Bedlivě sledujeme trendy v hotelnictví, kulturních a sportovních zařízení.

  Naprostá profesionalita

  Náš servis je orientovaný na klienta. Naše nabídky jsou závazné a komplexní s realistickým rozpočtem. U nás se Vám nestane, že nabídka je jenom seznamem možností. Veškeré programové prvky máme v nabídce exklusivně rezervované a je jenom na klientovi co z toho potvrdí a jak se bude s nabídkou pracovat dál.

  Staráme se o vaši spokojenost

  Celý proces eventu jsme vybrousili k dokonalosti. Plníme vaše zadání a vkládáme do něj naši zkušenost. Lemon systems je záruka vaší spokojenosti s firemní akcí.

  Netušené možnosti

  Naprostá většina našich eventů jsou originály na klíč. Zaručujeme Vám osobité a jedinečné programové koncepty. Vymýšlet a realizovat neotřelé programy pro naše klienty nás opravdu baví. Rádi Vám nabídneme program, který Váš event odliší.

  Sehraný team

  U nás v Lemon production jsme víc než kolegové. Jsme přátelé. Náš team se nám již povedlo vybudovat, nechte nás pracovat na Vašem firemním teamu. Po dobu přípravy a realizace eventu se stáváme součástí Vašeho pracovního teamu. Pracujeme pro Vás a v součinnosti s Vámi zároveň.