Reference

Business Theater - jedinečný projekt v ČR

Interaktivní forma školení leadership modelu, přes příběh a prožitek. Osm specifických divadelních představení vidělo 1700 zaměstnanců firmy. Klient: Škoda Auto

 

Pořádání firemních akcí – reference

Dáváme vašim akcím šťávu už více jak 20 let. Zrealizovali jsme stovky eventů od 30 do 4000 osob. Dlouholeté zkušeností, osobní přístup, tvůrčí proces, dokonalé plánování, organizace a stoprocentní kontrola vaší akce jsou zárukou i vaší budoucí úspěšné realizace firemní akce s agenturou Lemon production.

Pořádání teambuildingu– reference

Pestrá nabídka teambuildingových programů nám za více jak 20 let přinesla velký počet spokojených zákazníků po celé České republice. Nabídka našich základních programů je pestrá, ovšem teambuildingové programy vymýšlíme na míru potřebám klienta.

Event 2
Event.5
Event
Event3
Event4
Event5
Event6
Event7
Teambuilding 1
Teambuilding 2
Teambuilding 5
Teambuilding 4
Teambuilding 6
Teambuilding 7
Teambuilding 8
Teambuilding 9
Teambuilding
Vecirek7
Vecirek1
Vecirek2
Vecirek3
Vecirek4
Vecirek5
Vecirek6
Vecirek8

Vybroušený servis

Chcete mít dokonale zorganizovanou akci? Potřebujete si být jisti, že se všichni na eventu budou bavit? Toužíte zažít teambulding, který váš tým opravdu posune? Více než dvacet let našich zkušeností jsme přetavili v jedinečný systém kvality při přípravě eventů. Lemons systems to je:

  • osobní přístup
  • důraz na detail
  • sehraný tým
  • dokonalé plánování všech kroků od kreativní tvorby po technický scénář
  • precizní organizace se 100% kontrolou vaší akce.

Dlouholeté zkušenosti

Od roku 1996 každoročně realizujeme eventy pro tisíce zaměstnanců. Vybereme vždy nejlepší a nejvhodnější prostory a místa, kde můžeme zrealizovat váš event, outdoor, teambuilding, či konferenci. Programy připravujeme kdekoliv v České republice. Rádi vám doporučíme kvalitu. Bedlivě sledujeme trendy v hotelnictví, kulturních a sportovních zařízení.

Naprostá profesionalita

Náš servis je orientovaný na klienta. Naše nabídky jsou závazné a komplexní s realistickým rozpočtem. U nás se vám nestane, že nabídka je jenom seznamem možností. Veškeré programové prvky máme v nabídce exklusivně rezervované a je jenom na klientovi, co z toho potvrdí a jak se bude s nabídkou pracovat dál.

Staráme se o vaši spokojenost

Celý proces eventu jsme vybrousili k dokonalosti. Plníme vaše zadání a vkládáme do něj naši zkušenost. Lemon systems je záruka vaší spokojenosti s firemní akcí.

Netušené možnosti

Naprostá většina našich eventů jsou originály na klíč. Zaručujeme vám osobité a jedinečné programové koncepty. Vymýšlet a realizovat neotřelé programy pro naše klienty nás opravdu baví. Rádi vám nabídneme program, který váš event odliší.

Sehraný tým

U nás v Lemon production jsme víc než kolegové. Jsme přátelé. Náš tým se nám již povedlo vybudovat, nechte nás pracovat na vašem firemním týmu. Po dobu přípravy a realizace eventu se stáváme součástí vašeho pracovního týmu. Pracujeme společně s vámi a máme stejný cíl.