Online firemní akce – virtuální eventy - teambuildingy

Virtuální firemní akce jsou v současné době skvělým řešením firemního eventu, konference, teambuildingu.

Vytvoříme vám unikátní studio, včetně grafiky, navrhneme atraktivní koncept, proces komunikace jednotlivých účastníků a jejich zapojení formou her, úkolů, soutěží, workshopů atd.

Virtuální event přináší řadu výhod. Pestrost virtuálního světa je nepřeberná a umožňuje velké inovativní možnosti. Je zde velký prostor pro kreativitu. Je možné se připojit prakticky odkudkoli. Náklady na firemní akci se minimalizují (odpadají pronájmy prostor, catering, ubytování…).

Umíme připravit online nejen virtuální konferenci, ale také teambuilding, webinář, kick-off meeting, neformální setkání s obchodními partnery… vlastně jakýkoli event.

Virtuální 3D studio

Naše virtuální studio umožňuje vytvořit prakticky jakékoli prostředí, 3D objekty, personalizovanou grafiku, zapojení vašich videí a dalších materiálů.

Obraťte se na nás

Virtuální firemní akce jsou novinkou. Snažíme se vždy hledat nové možnosti a řešení i v době, kdy osobní setkání není možné.

Firemní akce realizujeme již více jak 24 let. Jdeme dál a vnímáme, že každá doba přináší nové možnosti a strategie, které ve výsledku mohou posunout tvorbu eventů směrem dopředu. Obraťte se na nás, rádi vám poskytneme odbornou konzultaci. Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VE-1
VE-2
VE-3
VE-4

Vybroušený servis

Chcete mít dokonale zorganizovanou akci? Potřebujete si být jisti, že se všichni na eventu budou bavit? Toužíte zažít teambulding, který váš tým opravdu posune? Více než dvacet let našich zkušeností jsme přetavili v jedinečný systém kvality při přípravě eventů. Lemons systems to je:

  • osobní přístup
  • důraz na detail
  • sehraný tým
  • dokonalé plánování všech kroků od kreativní tvorby po technický scénář
  • precizní organizace se 100% kontrolou vaší akce.

Dlouholeté zkušenosti

Od roku 1996 každoročně realizujeme eventy pro tisíce zaměstnanců. Vybereme vždy nejlepší a nejvhodnější prostory a místa, kde můžeme zrealizovat váš event, outdoor, teambuilding, či konferenci. Programy připravujeme kdekoliv v České republice. Rádi vám doporučíme kvalitu. Bedlivě sledujeme trendy v hotelnictví, kulturních a sportovních zařízení.

Naprostá profesionalita

Náš servis je orientovaný na klienta. Naše nabídky jsou závazné a komplexní s realistickým rozpočtem. U nás se vám nestane, že nabídka je jenom seznamem možností. Veškeré programové prvky máme v nabídce exklusivně rezervované a je jenom na klientovi, co z toho potvrdí a jak se bude s nabídkou pracovat dál.

Staráme se o vaši spokojenost

Celý proces eventu jsme vybrousili k dokonalosti. Plníme vaše zadání a vkládáme do něj naši zkušenost. Lemon systems je záruka vaší spokojenosti s firemní akcí.

Netušené možnosti

Naprostá většina našich eventů jsou originály na klíč. Zaručujeme vám osobité a jedinečné programové koncepty. Vymýšlet a realizovat neotřelé programy pro naše klienty nás opravdu baví. Rádi vám nabídneme program, který váš event odliší.

Sehraný tým

U nás v Lemon production jsme víc než kolegové. Jsme přátelé. Náš tým se nám již povedlo vybudovat, nechte nás pracovat na vašem firemním týmu. Po dobu přípravy a realizace eventu se stáváme součástí vašeho pracovního týmu. Pracujeme společně s vámi a máme stejný cíl.